PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=840531}
5,6 8 126
ocen
5,6 10 1 8126
5,4 27
ocen krytyków
Śniegu już nigdy nie będzie
powrót do forum filmu Śniegu już nigdy nie będzie

i to bez Kościukiewicza?!


rozwód wyczuwam XD

ocenił(a) film na 7
idiotka_3

Słuszny masz nick. Nic nie trzeba więcej dodawać.

justykob

Ja wyczułam żart XD

użytkownik usunięty
justykob

Cóż za wielce dojrzały i merytoryczny komentarz w dyskusji. Ino pozazdrościć opanowania (tak naprawdę to nie).

ocenił(a) film na 7

Dzięki za łopatologiczny wpis. Haha. Nikt nam nie wmówi , że 2+2=4 prawda? (tak naprawde równa się 5). Wow!

użytkownik usunięty
justykob

Wyśmiewanie się z szyderą z czyjegoś nicku --> ciekawy i interesujący komentarz = wybierz jedno. A nie, przepraszam, już wybrałaś. Ani to nie było mądre, ani zabawne, a poprawa własnego nastroju w trakcie publikowania wpisu była krótkotrwała - to akurat jest pewne. Było warto? A ta powyższa odpowiedź też oryginalnością nie grzeszy. Tym optymistycznym akcentem, że w internecie nic nie ginie, zostawiam cię w niedzielny poranek na ten moment. Życzę mniej pajacowania.

ocenił(a) film na 7

Mam taką radę: wyżywaj się dydaktycznie gdzie indziej panie ar, bo to jest portal filmowy. Pomyliłeś adresy. Niczym stary, nudny piernik smęcisz..Nie pogadamy. Niczego nie życzę i żegnam. Daruj sobie dalsze przynudzanie, bo nie przeczytam.

użytkownik usunięty
justykob

Oczywiście, że przeczytasz odzew, bo w żaden inny sposób nie dowiesz się czy przynudzanie trwa nadal. Logika się kłania. :)

Jest to w rzeczy samej portal filmowy, ale nie jesteśmy w temacie o nazwie "pośmiejmy się z cudzych nicków". Więc jeśli ktoś pomylił adresy to tylko ty. Ja słowa krytyki skierowałem do właściwej osoby. Gdyby wszyscy prawili sobie "komplementy" w taki sposób jak ty czepiając się dosyć wulgarnej nazwy użytkownika, bo zauważyłaś sposobność aby to perfidnie wykorzystać, to byłby obornik. To jest ta twoja wizja normalnego portalu filmowego i ludzkich zachowań!? :D To nie jest Pudelek, tylko Filmweb, o czym rzekomo wiesz...

użytkownik usunięty

Bydlo zawsze i wszedzie niestety wyjdzie ,niestety ta pani drwiaca z nicka pokazala swoj poziom,pomylila portale,a tak naprwade co mysle,,zwykla wredna baba

idiotka_3

Za to z Ostaszewską! Dziwne, dziwne

paulina152

co w tym dziwnego? grała już u niej dwukrotnie, podobnie zresztą jak Kościukiewicz...

ocenił(a) film na 1
paulina152

Z naszym najlepszym hasztagowym dzbanem.

idiotka_3

uwielbiam filmy Szumowskiej. Cieszę się, że przywitam kino bardziej ambitnym seansem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones