PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702937}
7,3 70 478
ocen
7,3 10 1 70478
6,0 14
ocen krytyków
Carte Blanche
powrót do forum filmu Carte Blanche

Przeczytałam recenzję i....miałam ochotę dać jej 0/10. Byłam na filmie w kinie. Bardzo wzruszający. Przyznaję- ryczałam jak bóbr. Polecam wszystkim a recenzentowi radze zmienić styl ubierania na bardziej....kartonowy.

ocenił(a) film na 7
Dorota74

Byłaś na tym w kinie? Filmweb mi mówi, że nigdzie tego nie grają. Gdzie, jeśli można wiedzieć?

Nepomucen1337

W Poznaniu w Kinie Pałacowym - jakiś miesiąc temu .

ocenił(a) film na 7
Dorota74

Dorota74, poważnie po przeczytaniu recenzji chciałaś oceniać film?

Artur7335

Artur przeczytaj dokładnie. Oceniłam recenzję nie film.

ocenił(a) film na 7
Dorota74

Przepraszam, umknęło mi "jej" . Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 6
Dorota74

A ja się zgadzam całkowicie z autorem recenzji. Film niby fajny, ale czegoś mi w nim brakowało.

kriso13

Ja natomiast mialem wrazenie, ze strasznie szybko sie skonczyl. Jakis niedosyt...

ocenił(a) film na 10
rinleez

Film, który pozostawia niedosyt , to najlepsze co może otrzymać widz. Daję 10/10 i prywatnego, osobistego "Oscara" za scenariusz !

ocenił(a) film na 9
Dorota74

Mnie zaintrygowało to "ryczenie jak bóbr". Przyznaję - film bardzo dobry, Sam oceniłem go wysoko.
Ale nie mogę zrozumieć co tam było do płaczu..

berni_

berni nie zrozumiesz- miałam powody.

ocenił(a) film na 6
Dorota74

Mi się film podobał, lecz czegoś mi w nim brakowało i w pewnych momentach nudził, ale bardzo się cieszę że Polska robi coraz więcej tak dobrych filmów :) Myślę że Polska miała okres robienia słabych filmów ale coraz więcej po prostu robi na mnie pozytywne wrażenie, np: Miasto 44, Bogowie (<3) i właśnie Carte Blanche które oceniłem na 7 ;)

Dorota74

Masz rację. Ciekawe, czy ci "znani i super znający się pracownicy filmwebu" zrobiliby to lepiej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones