PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=702937}
7,3 70 478
ocen
7,3 10 1 70478
6,0 14
ocen krytyków
Carte Blanche
powrót do forum filmu Carte Blanche

Sąsiad

ocenił(a) film na 10

Czy ktoś był na tyle spostrzegawczy, że zauważył Pana Macieja Białka w filmie?
Według mnie osoby, które osobiście znają/znały Pana Macieja powinni go niemalże od razu rozpoznać w filmie.

użytkownik usunięty
kwaczus

Nie znam Pana Białka osobiście, ale podczas oglądania tej sceny wydawało mi się, że gdzieś widziałem już "Sąsiada". Wątpliwości rozwiały napisy końcowe (czytałem wszystkie). Później w internecie znalazłem sporo wywiadów z twórcami i była wypowiedź Pana Macieja, że gra epizod w filmie. Oprócz tego był konsultantem w trakcie produkcji.

ocenił(a) film na 8
kwaczus

Był gościem w "Świat się kręci", więc wiedziałam kiedy się pojawi. Dość częsty, ale bardzo miły zabieg w filmach.

ocenił(a) film na 8
kwaczus

a możecie podać mniej więcej w którym momencie się pojawia?

ocenił(a) film na 10
Dodi_

Pan Maciej pojawia się w momencie, kiedy Kacper (Chyra) próbuje dostać się do klatki, ale żaden jego klucz nie pasuje, wtedy pojawia się Pan Maciej, jako sąsiad i mówi, "...nie ta klatka, sąsiedzie".

Stingomaniaczka odnośnie zabiegu filmowego, dobrym przykładem jest Stan Lee, co w niemalże każdym swoim filmie występuje jako aktor, mimo iż jest twórcą i reżyserem...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones