PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=640446}
6,1 42 982
oceny
6,1 10 1 42982
5,6 25
ocen krytyków
W imię...
powrót do forum filmu W imię...

Słaby film

użytkownik usunięty

Nie oceniam tematyki filmu, bo tak robią tylko idioci - jestem w stanie obejrzeć każdy film, byleby był dobrze zrobiony. Ten jest słaby, nudny, egzaltowany i wali pretensją. Przykro mi, do takich tematów trzeba mieć subtelną rękę, a to było rzezane toporem. Z aktorów jedynie Simlat dał radę.

ocenił(a) film na 5

Fakt dziwny film dokładnie to co chcieli pokazać tym filmem to ja tego nie rozumiem wcale tak powieść o niczym tak naprawdę słaby film święta racja .

Niestety, muszę się zgodzić. Film jest baaaardzo ciężkostrawny. Strasznie rozwleczone dłużyzny, w większości to zlepek scen kompletnie bez żadnej wartkości akcji.
Jedyne co mi się podobało w tym filmie to zdjęcia - ładne plastyczne kadry, ciepłe kolory, dobrze oddany klimat lata. Reszta to nuda niemiłosierna, niestety. Tematyka mi w żaden sposób nie przeszkadza, ale to jak to przedstawiono niestety pozostawia wiele do życzenia. Film może i miał potencjał na coś ciekawego, ale wyszło jak wyszło. Szumowska to zdecydowanie nie moja bajka.

ocenił(a) film na 2
styropian22

Cóż, po ostatnich dwóch tworach pani Szumowskiej w następnej kolejności spodziewam się dramatu biograficznego o Anno Grodzko - jako, że Szumowska płynie na fali mainstream'owej, jeśli idzie o najbardziej chwytliwą tematykę w 100% zapewniającą dofinansowanie wiekopomnego "dzieła" z PISF-u , czyli prostytucja, sponsoring, homoseksualizm, szczególnie wśród kleru, to spodziewać się należy dramatu z tematyką "dżendżer". Rezyseria: M.Szumowska, Scenariusz: K.Szczuka, M.Środa itp.
Ostatnia scena dopełniła dzieła zniszczenia. Mogła zakończyć na przytulankach swego męża z A.Ch. i jakoś by się mogła bronić, ale nie, niepełnosprawny umysłowo oczywiście trafił do gejowskiego raju, czyli seminarium hooorayyy ! ! !

NYK-MSG

To jest największa głupota. Upośledzony chłopak zostaje klerykiem. O ile mi wiadomo jednym z warunków przyjęcia do seminarium jest minimum wykształcenie średnie i posiadanie świadectwa maturalnego. Ten chłopak co najwyżej mógł ukończyć jakąś szkołę specjalną (choć i tą wątpliwe na takiej dziurze zabitej dechami), ale na pewno nie zdać maturę.

Klisze i stereotypy. Szkoda zmarnowanego potencjału. Kościukiewicz nie przekonuje mnie w kolejnym filmie

Tokugawa1982

Film oceniłem na czwórkę - Kościukiewicz też mnie nie przekonał.

ocenił(a) film na 7

Film jest dobry, dobra reżyseria, pokazana walka ze słabościami, zdecydowanie warto obejrzeć. Bardzo dobra gra Chyry. Dla wierzących ślepo będzie atakiem na kościół, dla innych dobrym kinem.

użytkownik usunięty
Mike_Deluxe

Pokazywanie walki ze słabościami nie czyni filmu dobrym. Szumowska jest egzaltowana, przerysowana i gra banałami na emocjach. Ale co kto lubi.

ocenił(a) film na 2

Mam identyczne odczucia niestety

użytkownik usunięty
Mike_Deluxe

Film dobry, świetny Chyra, dobre kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones