Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Rewelacyjne role w Długu,Wszyscy jesteśmy Chrystusami,Komorniku.Szkoda,że ten człowiek z powodu braku ciekawych scenariuszy gnije w Polsce i marnuje się gdyby wyjechał do USA byłby należycie doceniony.A nuż by oscar wpadł.W Katyniu także jego rola jest najciekawsza,gdyby nie on film ten nie miały żadnego mocnego punktu.A i jeszcze w Symetrii był bardzo dobry.

a_kwitek

Podobnie sprawa ma się z Marcinem Dorocińskim.Kto uważa inaczej niech obejrzy PitBulla(serial) i Boisko bezdomnych

a_kwitek

prawda!

Martinf

Zgadzam się z wami, Chyra niezależnie od tego czy gra okrutnego, bezwzględnego w Komorniku, czy delikatnego w samotnośc w sieci czy głeboko zranionego i kochajacego w symetri zawsze jest rewelacyjny. Mało jest takich wybitnych aktorów jak on. Co do Dorocińskiego również się zgadzam, miałam przjemnosc poznac tego człowieka i jest niezwykle madry i ludzki. Świetnie sprawdza sie w teatrze, ale tez w takich dobrych produkcjach jak Ogród Luizy, boisko bezdomnych, rozmowy noca, Co ciekawe w lekich, "kasiastych" produkcjach nie przypadł mi az tak bardzo do gustu np w filmie "chłopak dla mojej dziewczyny" na szczeście ma też kilka zagranicznych produkcji:D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones