Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Czy jest on w końcu z tą Cielecką czy nie?

BRILLANTE

Jakiś czas temu wybrałam się do księgarni. Przy okazji pobuszowałam troszkę na półce z gazetami. Wtedy wpadł mi w oko tytuł z jakiegoś plotkarskiego pisemka. Mówił coś o ewentualnym romansie A. Chyry z O. Kulyrenko. Po paru dniach udało mi się przeczytać ten artykuł (i jeszcze jakiś w innej gazecie). Wyszło na to, że już nie są razem bo pani Cielecka liczyła na zaręczyny, a takowych nie było. Pisemko mówiło, że po zerwaniu nastąpił ciąg licznych romansów. A teraz będzie grał w jakimś filmie katastroficznych (przepraszam, ale za nic nie przypomnę sobie tytułu, w sumie to i tak roboczy, a tematem jest katastrofa w Czarnobylu) u boku Kurylenko. Autor zaczął robić jakieś wywody o jej dwóch byłych mężach i umiłowaniu do niezbyt "grzecznych" mężczyzn...

W każdym razie wychodzi na to, że nie. Oczywiście głowy nie daję, bo podałam treść z artykułu zawartego w plotkarskim piśmie (a sami dobrze wiemy, że nie zawsze ich wiadomości są zgodne z prawdą...). Uznałam, że spróbuję pomóc, skoro Cię to interesuję.

Pozdrawiam serdecznie!

rybka254

No to jako czytelniczka pudelka ja sie wypowiem:P Generalnie to jest taki 'on and off romance' czyli, raz ze sobą są raz nie są. Wygląda na to , ze Cielecka jest nieuleczalnie zakochana w Chyrze, bo wprawdzie o chwila ma jakiegoś niby nowego, ale zawsze z nim zrywa i wraca do Chyry... Troche smutn

BRILLANTE

do nich pasuje tekst-"trudno tak razem być nam ze sobą",samemu takze żle albo efekt jo-jo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones