Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra
Iluvatar

W Polsce nie ma obecnie lepszego aktora jego pokolenia. Mam nadzieję, że wyjedzie do Stanów i zrobi tam zawrotną karierę - w Polsce osiągnął jako aktor wszystko, co można.

Thommy

świetny:) ostatanie filmy z jego udziałem jakie ogladałam to Katyń (troszke krótko grał ale i tak z klasa), Komornik i Wszyscy jestesmy Chrystusami. supcio:)

Iluvatar

ten facet mnie zawsze tak potwornie wkurzał ze to jest normalnie szok. jak widziałam że gra w jakimś filmie to juz nawet nie zaczynałam oglądać. a tu zonk, obejrzałam ostatnio kilka filmów z nim i rzeczywiście to jeden z najlepszych polskich aktorów. podobał mi się w Katyniu, z filmu najlepiej zapamiętuje się jego postać. muszę zapoznać się z innymi jego filmami.

alien_2

Alien, nie zawsze pierwsze wrazenie jest wlasciwe do rzeczowej oceny klasy aktorskiej. Pozdrawiam:)

Iluvatar

Z pewnością najlepszy polski aktor. Przynajmniej wg mnie. NIe można zapomnieć roli, którą grał. Doskonale potrafi wdrążyć się w umysł widza...
po prostu talent i to ogromny

blondi__90r

Najlepszy polski aktor według mnie obok Szyca i Stuhra (starszego :P). Potrafi zagrać każdą rolę i przekonać do niej. Świetny w Długu i Komorniku. Tyle... :)

Iluvatar

A co powiecie o S@motność w sieci - ma niską ocene? Nie oglądałem tego, ale grał w nim Chyra i mysle czy był on może jedynym jasnym punktem tego filmu?

krystom

gra Chyry w "Samotności.." to chyba jedyne co ratowało ten film. ale rola to życia jego nie była.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones