Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

On mi bardzo przypomina Jude Lawa, nie wiem dlaczego, ale Jude Law bardzo mi się podoba, więc andrzej też hehe :D:P

Laylala

hah! Mi też go przypomina!!:D .

Laylala

A mi przypomina Donalda Tuska.

Laylala

Wczoraj go widzialam na zywo, w Wilnie. To jak sie usmiechnal, w pewnym momencie przypomnial mi Ralph'a Fiennes'a. Maja jakijs podobny usmiech... A do Jude'a Law... No moze... Ale roznica wieku - 8 lat to jest cos...

Krowka_kokosowa_2

Ja go spotkalem jak byl w Walbrzychu na premierze KOMORNIKA. Mi on zawsze przypominal Anthonego Hopkinsa albo Michaela Keatona. Ale rzeczywiscie Jude Law jest do niego bardzo podobny. Pozdrawiam.

Samotnik

w galerii zdjęć Katynia z profilu przypomina mi Daniel'a Craig'a

Robert_De_Niro

Hehe mi tez nieco, tak troche z DC i troche z JL

Laylala

Mi też przypomina Jude Law'a i jeszcze Daniela Craiga !

karolinKa16

a mi przypomina tylko Andrzeja Chyrę:P
(za krótki)

Laylala

A mi przypomina moją miłość największą Przemka są niemal identyczni...:)i piękni:*

Laylala

No właśnie mi też przypomina Jude Lawa ;)

linkaaa_15

Hahaha.. to może łatwiej będzie spytać: kogo on Wam NIE PRZYPOMINA??? :D

użytkownik usunięty
Laylala

Dla mnie to Steve McQueen

użytkownik usunięty
Laylala

tak,tak, prawie jak jude law!!! oboje przystojni

użytkownik usunięty

aczkolwiek moj chlopak jest i tak najcudowniejszy i najprzystojniejszy na swiecie, wiec w sumie niepotrzebnie o tym chyrze i lowie wspominałam

użytkownik usunięty

chociaz, obiektywnie oceniajac sytuacje, mając u swego boku, tak jak ja, najprzystojniejszego i najcudowniejszego chłopaka we wszechswiecie to cięzko jest nazwac jakiegos tam chyre czy innego lowa przystojnym, wiec własciwie poprzedni komentarz był zbedny.

Laylala

mi natomiast przypomina tego gościa z brodą..... jak on tam miał... Jezus? niee.. hmmm... Bin Laden chyba. A z profilu po części wygląda jak połączenie Harrisona Forda i Humphreya Bogarta, a po części taki trochę z niego Janusz Palikot połączony z Cezarym Żakiem. Wyobraźcie sobie jaki komiczny efekt otrzymuję gdy włączam sobie z nim film.

Laylala

Mnie też przypomina Jude'a. I tak samo jak Jude'a, Andrzeja również uważam za bardzo przystojnego.

Laylala

Polski Jude Law.. Ja też to samo pomyślałem.. Chciałem nawet podzielić się tym spostrzeżeniem, ale widzę, że nie tylko ja tak uważam:)

Laylala

Daniel Craig i tyle w tym temacie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones