Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra
Megido

bo co? bo go najbardziej lubisz czy dlatego że najbardziej się Tobie podoba? Dobry aktor ale są lepsi od niego

Megido

Kondrat nie gra więc Chyra to nr 1

Megido

Czy najlepszy, to można byłoby troszkę popolemizować, ale niewątpliwie ma wybitny talent. Naprawdę jestem pod wrażeniem jego gry.

Megido

Według mnie też jest to obecnie najlepszy polski aktor zostawiąjący całą reszte daleko w tyle...
Z powodzeniem mógłby robić karierę w Holywood.

Xsaav

pewnie że tak , bez kondrata chyra to numer 1

Vito90

Panowie stara sprawdzona gwardia filmu i teatru: Gajos, Olbrychski, Stuhr, Seweryn, Pszoniak, Pieczka, Pokora, Fronczewski, Janda, Englert, Trela, Polański (też jest aktorem), Linda (za filmy Kieślowskiego i A.Holland),


Choć z młodego pokolenia Chyra chyba faktycznie jest najlepszy i w filmie, i w teatrze.

Megido

Nie wiem czy najlepszy ale napewno jeden z najlepszych w polsce. Chyra, Więckiewicz, Gajos ... pewnie jest ktoś jeszcze ale ogólnie jest ich jak na lekarstwo. Chyra- ten koleś to klasa, jest świetnym aktorem i normalnym człowiekiem. Imprezuje i nie wstydzi się tego i nie przejmuje, że ktoś go nagrywa/fotografuje, widać że ma dystans do siebie. Pamiętam po filmie "Dług", wtedy właściwie poznałem tego aktora nie mogłem wyjść z zachwytu na jak światowym poziomie ten koleś potrafi grać. Bezsprzecznie zdominował ten film.

penetrator1981

Jeden z najlepszych polskich aktorów obecnie.Dorzuciłbym jeszcze Więckiewicza,Żmijewskiego i Dorocińskiego

Megido

Zgadzam się , każda rola zapada w pamięć ja pamiętam go jako ojca w filmie Wszystko co Kocham . Moim zdaniem aktor który spokojnie mógłby grac z Deppem i nie być przez Deppa przyćmiony choć wszystko zależy od roli , ale naprawdę prawdziwy talent !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones