Andrzej Chyra

7,9
39 650 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Andrzej Chyra

Moim zdaniem w Długu i Komorniku. Niezła była też rola w Oficerze. Z tych filmów które z nim ogladalem slabo wedlug mnie zagral w symetrii, choc i tak zaprezentowal dobry poziom to jednak jak na niego nie rewelacyjna rola byla :)

galik_2

Ja lubie większość filmów z Chyrą, nawet większą wększość:), a co do Symetrii to bardzo mnie zaskoczył w tym filmie, taki spokojny był, a okazał się mordercą gwłaciciela własnej żony i wogóle był w niej tak zakochany.powiedział:"świat nie ma sensu, trzeba mu go nadać samemu"

galik_2

Mi bardzo pdobala sie jego gra we 'Wszyscy jestesmy Chrystusami' :):)

Mala_26

Dla mnie najlepszy byl w Symetrii i Wzsyscy jestesmy Chrystusami. Komornik to tylko powtórka ze swietnego Długu.

fidelio

bezapelacyjnie w Symetrii. Dług zaraz za.

galik_2

bezapelacyjnie -"Wszyscy jestesmy Chrystusami" !!!!!

galik_2

może jestem jakaś dziwna, ale mi się podobał w 'Katyniu'
po tym filmie naprawdę go polubiłam.

paper_moon

Ja też uważam ,że w Katyniu zagrał bardzo dobrze. W ogóle nie rozumiem tej całej krytyki pod adresem aktorów ,którzy grali w tym filmie. Według mnie świetnie zagrali Ostaszewska,Chyra właśnie , Żmijewski, Englert. Pewnie o kimś zapomniałem jeszcze. Co do pana Andrzeja to powinien grać częściej , bo to chyba jeden z niewielu aktorów , który wypada świetnie w każdej roli.

galik_2

Palimpsest, Wszyscy jesteśmy Chrystusami, Komornik

Sredniak

według mnie palimpsest. długu nie widziałem, w komorniku też dobrze

galik_2

"Wszyscy jesteśmy chrystusami"! Moim zdaniem, to jego mistrzostwo.

galik_2

1 Komornik
2 Symetria
3 Wielkie rzeczy: Gra
4 Wszyscy jesteśmy Chrystusami
5 Pogoda na jutro

Widziałem wszystkie filmy z jego udziałem!
Od "Dekalogu" do "Katynia"

W filmie "Dług" jakoś mi się nie podobał. Film badzo fajny, ale Chyra do roli bezwzględnego Gerarda Nowaka jakoś mi nie pasuje.
Mimo wszysko uważam go za jednego z najlepszych aktorów polskiego kina.

galik_2

Jak dla mnie to "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" i "Katyń". W tych filmach był świetny! :)

Susan_Eva

W filmie "Komornik", "Dług" i "Wszyscy jesteśmy Chrystusami". Ewewtualnie "Symetria"...

użytkownik usunięty
jonaszmiauczynski

Najlepsze:
1.Dług/Komornik
2.Katyń
3.Strajk
4.Wszyscy jesteśmy Chrystusami
5.Symetria

Najgorsze:
1.Pogoda na jutro
2.S@motność w sieci
3.Powiedz to Gabi
4.Persona non Grata
5.Palimpsest



galik_2

1.Komornik
2.Wszyscy jesteśmy chrystusami
3.Symetria

Beskid

Jak dla mnie Andrzej Chyra zagral tez spoko w Wiedzminie;] no ale Symetria i Dlug to juz kozak z jego strony. No i oczywiscie Wszyscy jestesmy Chrystusami ;]

niewazne_3

Chciałbym zobaczyć Chyrę w jednym filmie grającym z Robertem Więckiewiczem (mojego ulubionego Polskiego aktora). Z Andrzejem oglądałem dwa filmy: "Symetria", "Katyń". Andrzej jest bardzo ciekawym aktorem, w "Symetrii" zagrał takiego niby spokojnego, a zarazem twardego gościa.

galik_2

Nie widziałam zbyt wiele filmów z jego udziałem, ale w 'Długu' był rewelacyjny, zasługuje na miano jednego z najlepszych polskich aktorów.

purplejudka

Definitywnie tutaj :-) : http://www.youtube.com/watch?v=dVIjWCEke-Q&feature=channel_page

galik_2

We wszystkim jest dobry, wręcz świetny.

Najlepiej dla mnie zagrał w "Długu" (pierwszy film jaki z nim widziałem) oraz w "Wszyscy jesteśmy Chrystusami" (moim zdaniem przebił Marka Konrada!)

galik_2

............. 'Wszyscy jestesmy Chrystusami'

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones